• Pułapka lejkowa na mkliki i omacnicę spichrzankę

Symbol: K000030

Pułapka lejkowa na mkliki i omacnicę spichrzankę.

78.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS 15
Kurier GLS (Pobranie) 16
Paczkomaty InPost 17
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.3 kg

Zamówienie telefoniczne: 801 801 570

Zostaw telefon

Lejkowa pułapka służy do monitorowania obecności i wychwytywania owadów – szkodników magazynowych ( Mkliki i omacnica spichrzanka ).

Pułapka służy:

Do wczesnego wykrywania moli spożywczych i pozwala określić ognisko występowania szkodnika, rozmiar i granice infestacji oraz niezbędny obszar do chemicznej dezynsekcji.

Miejsce stosowania:

  • Pułapkę można stosować wewnątrz pomieszczeń:
  • magazyny,
  • hale produkcyjne,
  • piekarnie,
  • itp.

Instrukcja stosowania:

Jedna pułapka wystarcza na 100 m2 powierzchni magazynowej i powinna być zawieszona na wysokości 2-3 m nad podłogą, szczególnie w tych miejscach, które są początkami głównych prądów powietrznych, aby umożliwić rozprzestrzenianie się feromonu po całym pomieszczeniu. Nie należy umieszczać pułapek przy ścianach lub w tych miejscach, w których zawirowania powietrza mogą przyczynić się do wyznaczania samcom mylnego szlaku wabienia. Nie umieszczać pułapek obok otwartych okien lub przewodów wentylacyjnych, gdzie ruch powietrza przenosiłby feromon poza monitorowany obszar i budynek. W większym magazynie pułapki powinny znajdować się w odległości 10 m jedna od drugiej. Pułapki powinny być zawieszone również w sąsiednich pomieszczeniach, w korytarzach i w przejściach. W korytarzu prowadzącym do pomieszczenia magazynowego należy rozmieścić przynajmniej 2 pułapki.

  • Maksymalna gęstość rozmieszczenia pułapek to jedna pułapka na 600 m3 magazynu (100 m2 powierzchni w pomieszczeniach o wysokości 6 m).
  • W dużych, otwartych pomieszczeniach magazynowych, zagęszczenie pułapek można zmniejszyć do jednej pułapki na 2400 m3 (czyli 400 m2 powierzchni w pomieszczeniach o wysokości 6 m).

W zestawie: dyspenser feromonowy wabiący samce mola spożywczego, wkład lepowy.

Wymiary: wys. 21 cm x średnica16 cm

 

 

 

 

Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
W celu uzyskania informacji proszę o kontakt: zamowienia@hurtowniapest.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.