• Środki i preparaty do dezynfekcji

Środki i preparaty do oczyszczania - Skuteczność dezynfekcji

Efektywne środki oczyszczające niszczą drobnoustroje takie jak: mikroby, riketsje, patogeny, pleśnie oraz ich przetrwalniki. Podłogi, ściany, maszyny i urządzenia oraz blaty robocze w przemyśle spożywczym oraz gastronomii powinny być oczyszczane. W służbie zdrowia, całe oddziały zakaźne oraz sprzęt medyczny są poddawane oczyszczaniu. Także środki transportu są dezynfekowane.

Anti-Bissan granulat odstraszający zwierzynę 750g
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1 kg.
169.00
szt. Do przechowalni
Nośnik Megafog 10l - nośnik mgły, preparat do zamgławiania
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
Waga 5 kg.
650.00
szt. Do przechowalni
Nośnik Megafog 5L - nośnik mgły, preparat do zamgławiania
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
Waga 5 kg.
210.00
szt. Do przechowalni
Nośnik MEGAFOG Professional preparat wspomagający proces zamgławiania
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
Waga 20 kg.
857.00
szt. Do przechowalni
Nośnik MEGAFOG Professional glikol propylenowy; glicerynę
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
SILVCARE + E - płyn do higienicznej dezynfekcji rąk i powierzchni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
Waga 5 kg.
45.00
szt. Do przechowalni
Virkon N - medyczny do dezynfekcji 200 g
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.2 kg.
55.00
szt. Do przechowalni

Co powoduje korzystanie z dezynfekcji?

  • Zapobiega ryzyku zarażenia wirusami
  • Wyeliminowanie niebezpiecznych bakterii, wirusów i mikroorganizmów
  • Środki dezynfekujące szybko działają
  • Bezpieczne dla ludzi i zwierząt

Środki na walkę z Covid-19

Oferujemy skuteczne produkty zapobiegające zarażeniu się wirusem Covid-19. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje żeli do dezynfekcji rąk, dozowniki do dezynfekcji, maseczki i przyłbice, a także preparaty do dezynfekcji powierzchni. Dzięki temu można znacznie zredukować ryzyko zarażenia się niebezpiecznym wirusem.

Produkty do dezynfekcji Rentokil to kompleksowe rozwiązanie. Pozwalają na profesjonalną dezynfekcję powierzchni, sprzętu oraz rąk. Dzięki szerokiej gamie produktów Rentokil można wykorzystać różne metody dezynfekcji. Dzięki temu dezynfekcja rąk jest łatwa i przyjemna. Nasze produkty zawierają związki metali ciężkich oraz substancje powierzchniowo czynne, co zapewnia skuteczną dezynfekcję. Produkty Rentokil są ważnym elementem wyposażenia sanitarnej, które umożliwia szybką dezynfekcję skóry oraz powierzchni użytkowych.

Dezynfekcja z produktami Rentokil – szybka i łatwa dezynfekcja skóry oraz powierzchni

Dzięki produktom Rentokil możliwa jest chemiczna dezynfekcja, która eliminuje formy przetrwalnikowe bakterii dzięki substancjom o właściwościach bakteriobójczych. Produkty Rentokil zawierające alkohol są idealne do odkażania skóry oraz dezynfekcji powietrza. Nasze środki dezynfekcyjne to preparaty zawierające substancje odkażające, które można stosować w placówkach medycznych, przy wysokich temperaturach oraz na różnych rodzajach powierzchni. Produkty Rentokil są dostępne w różnych stężeniach, są odporne na promienie UV i skutecznie eliminują formy przetrwalnikowe bakterii.

Poszukujesz preparatów służących do oczyszczania sprzętu? Sklep hurtowniapest oferuje artykuły spełniające twoje oczekiwania.

W ofercie sklepu znajdziesz różnorodne preparaty, które można stosować w suchych lub parowych warunkach. Środki proponowane przez Rentokil są skuteczne w walce z wieloma chorobotwórczymi mikroorganizmami. Oprócz tego, preparaty te charakteryzują się dłuższym czasem działania i bardziej przyjemnym zapachem niż większość produktów dostępnych na rynku. Możliwe jest również dokonywanie dezynfekcji termicznej. Preparaty Rentokil doskonale sprawdzą się przy oczyszczaniu wszelkich przedmiotów, które miały kontakt z drobnoustrojami. Dzięki zawartym w nich substancjom czynnym, mikroorganizmy giną. Warto pamiętać, że bakterie i drobnoustroje można zwalczać dzięki preparatom z związkami srebra lub innymi związkami bakteriobójczymi.

Produkty oferowane przez Rentokil skuteczniej dezynfekują małe powierzchnie niż zwykły alkohol podczas kompleksowego oczyszczania. Preparaty te można stosować w różnych formach, takich jak para wodna, pełna sterylizacja oraz na różnych powierzchniach, w tym w domach, mieszkań i miejscach użyteczności publicznej. Środki dezynfekujące Rentokil usuwają większość mikroorganizmów obecnych na czyszczonych powierzchniach.

W ofercie Rentokil znajdziesz również szeroki wybór środków do dezynfekcji rąk.

Preparaty te skutecznie zwalczają bakterie, drobnoustroje i mikroorganizmy. W przeciwieństwie do zwykłego sparzenia rąk, profesjonalne oczyszczanie wymaga użycia najlepszych środków z wieloma substancjami czynnymi. W celu zwalczania szkodliwych bakterii i wirusów, warto skorzystać z produktów dostępnych w sklepie Rentokil, które umożliwiają wielokrotne oczyszczanie. Zapoznaj się z bogatą ofertą, składającą się z produktów najwyższej jakości i stworzonych z dbałością o każdy detal. Preparaty Rentokil do dezynfekcji rąk są dostępne w atrakcyjnej cenie, co sprawia, że warto zdecydować się na ich zakup. Jeśli szukasz dobrych jakościowo środków do dezynfekcji, trafiłeś we właściwe miejsce.

Pytania i odpowiedzi dotyczące dezynfekcji

Jaki jest czas potrzebny na dezynfekcję pomieszczenia?

Czas trwania zabiegu dezynfekcji zależy od wielkości i dostępności powierzchni poddawanej zabiegom. Zwykle trwa on od pół godziny do dwóch godzin, w zależności od czasu aplikacji preparatu, czasu ekspozycji preparatu (najczęściej około dwóch godzin) oraz czasu wietrzenia pomieszczenia. Producent preparatu podaje dokładne wskazówki dotyczące czasu trwania zabiegu w instrukcji.

Czy środki dezynfekcyjne są niebezpieczne dla ludzi i zwierząt?

Jeśli środki dezynfekcyjne są stosowane zgodnie z instrukcją i przy zachowaniu odpowiednich środków ochrony, to są one bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Jednakże, niewłaściwe stosowanie środków dezynfekcyjnych, a także brak przestrzegania procedur, może prowadzić do niebezpieczeństwa podczas aplikacji i ekspozycji. W zależności od rodzaju preparatu, a przede wszystkim od substancji czynnej, zagrożenie może być wysokie. Preparaty te często zawierają substancje drażniące błony śluzowe człowieka.