• Preparaty na muszki owocówki

Każdy, kto ma sad czy przynajmniej niewielki ogródek z jabłonką czy gruszą, na pewno nie raz spotkał się z inwazją muszek owocówek. Choć te drobne owady nie atakują bezpośrednio człowieka, potrafią być mocno irytujące, gdy zataczają szybkie kręgi nad miską z owocami. Aby pozbyć się tego problemu podczas wakacyjnego wypoczynku w ogrodzie, warto postawić na skuteczne preparaty je eliminujące. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór substancji, pułapek, płynów wabiących i środków owadobójczych, z którymi letnie popołudnia przed domem będą czystą przyjemnością. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Multi Fogger 150 ml na komary
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
42.00
szt. Do przechowalni
ECO Pułapka na osy i muchy + wkład (płyn uzupełniający)
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.3 kg.
24.00
szt. Do przechowalni
Wkład do pułapki na osy i muszki owocówki 200 ml, mieszanina naturalnych soków roślinnych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.2 kg.
12.00
szt. Do przechowalni

Bombex Farumy Focus Power na owady latające i biegające

Specjalnie z myślą o zwalczaniu owadów biegających i latających powstał środek Bomber Farumy Focus Power. Ten środek owadobójczy znajduje zastosowanie w bardzo wielu miejscach, w tym w budynkach użyteczności przemysłowej, biurowcach, pomieszczeniach gospodarskich (w tym w chlewach, oborach, stajniach czy kurnikach). Poza tym nadaje się on do użycia w miejscach przechowywania żywności, a więc w magazynach, hurtowniach, spichlerzach czy sklepach. Czas działania wynosi nawet do 90 dni. Preparat na muszki owocówki działa także z powodzeniem na mrówki, muchy, pluskwy, roztocza, karaczany prusaki, osy oraz szerszenie.

Pułapka na osy i muchy, muszki z płynem wabiącym

Jednym ze sposobów na pozbycie się z otoczenia męczących i drażniących os, much czy muszek owocówek jest postawienie pułapki z tworzywa sztucznego. Zawiera ona płyn wabiący powstały na bazie soków roślinnych, który skutecznie przyciąga insekty. Brak zastosowania szkodliwych środków chemicznych czyni tę pułapkę całkowicie bezpieczną dla ludzi i zwierząt domowych. Specjalna przemyślana konstrukcja przekłada się na dużą efektywność działania produktu. W parze ze skutecznością idzie estetyczny wygląd urządzenia. Środek wabiący bazuje na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego.

Płyn wabiący do pułapki na osy, muchy i muszki

Pułapka jest wielorazowego użytku i starcza na długi czas. Wystarczy jedynie dokupić do niej płyn wabiący, który również znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Odpowiednio opracowana ciecz o dużej gęstości i zawartości atraktantów ogranicza przemieszczanie się owadów, które wpadły do pułapki. Ważną jego cechą jest też brak oddziaływania na owady powszechnie uważane za pożyteczne, takie jak trzmiele czy pszczoły. Substancja ma silne działanie zwabiające latające insekty, dlatego skutecznie radzi sobie ze zwalczaniem muszek owocówek i innych nieproszonych gości. Warto ustawić ją na tarasie czy balkonie, aby móc w spokoju cieszyć się z pięknej pogody i grilla. Nadaje się również do stosowania wewnątrz pomieszczeń, na przykład w kuchni, jadalni czy salonie.