• Preparaty na mole spożywcze

W naszym sklepie czeka na Ciebie duży wybór preparatów na mole spożywcze, dzięki którym uchronisz swoje zapasy i towary spożywcze przed inwazją tych szkodników. Mole spożywcze lubują się w wyrobach zbożowych, takich jak mąka, płatki owsiane, musli, makarony, pieczywo, ale także nie pogardzą cukrem czy kaszą. Dzięki specjalnie opracowanym produktom możesz raz na zawsze się ich pozbyć. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś odpowiedniego do swoich potrzeb!

Preparat owadobójczy w postaci Acyp 10 WP / Cypermetryna
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
Waga 2 kg.
473.00
szt. Do przechowalni
Preparat owadobójczy w postaci Acyp 10 WP / Cypermetryna
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Deadyna 1L - cypermetryna 7,2%, tetrametryna 1,3%
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1 kg.
160.00
szt. Do przechowalni
Fendona 06 SC 0,5L - alfacypermetryna 60g/L
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.5 kg.
250.00
szt. Do przechowalni

Fendona PRO - skuteczny produkt do stosowania w zakładach spożywczych

Środek w skoncentrowanej formie znakomicie nadaje się do zwalczania moli spożywczych, a także innych owadów latających, takich jak: muchy, komary czy osy. Ponadto może być też skuteczny w eliminacji owadów biegających, w tym karaczanów, prusaków czy pluskiew domowych. Produkt nadaje się do stosowania w dużych obiektach o przeznaczeniu przemysłowym czy komercyjnym. Tego typu preparaty na mole spożywcze wykazują działanie kontaktowe i pokarmowe, efektywnie zwalczając insekty tworzące gniazda w magazynach, hurtowniach czy zakładach spożywczych.

Mole spożywcze - dlaczego należy podjąć z nimi skuteczną walkę?

Mole spożywcze, znane także pod nazwą omacnicy spichrzanki czy mklika mącznego, to prawdziwa zmora przedsiębiorców z branży spożywczej, ale też konsumentów. Osobniki mają niewielkie wymiary ciała, dlatego czasem bardzo łatwo jest je przeoczyć. Dotyczy to w szczególności samych larw, które w początkowej fazie rozwoju są drobne, podłużne i nietrudne do pomylenia z fragmentami pożywienia, w którym bytują. Często nawet szczególna troska o higienę domową nie pomaga, gdyż to w sklepach i hurtowniach dochodzi do zanieczyszczenia sypkich produktów jajami mola spożywczego.