• Preparaty na meszki

Meszki, choć niewielkie, potrafią być wyjątkowo uciążliwe. Ich ukąszenia, choć nie są tak zauważalne na pierwszy rzut oka, jak te po komarach, potrafią być bardzo nieprzyjemne. Toksyny zawarte w ślinie meszek wywołują objawy takie jak opuchlizna czy świąd. W naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie szeroki wybór preparatów, dzięki którym znacząco zmniejszysz ryzyko ukąszenia przez owady.

Cimex-Out 0,5 L twin - chlorfenapyr 176 g/l, alfa-cypermetryna 30g/l
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.5 kg.
299.00
szt. Do przechowalni
Duracid EC na komary koncentrat 500ml. Skład: permetryna 6,7 g/100 g, tetrametryna 13,4 g/100 g, butotlenek piperonylu/PBO 67,9 g/100 g
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
437.00
szt. Do przechowalni
Duracid 500ml na owady. Skład chemiczny: Cypermetryna 0,125 g / 100 g, Tetrametryna 0,25 g / 100 g, PBO 1,25 g / 100 g
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Waga 0.5 kg.
29.00
szt. Do przechowalni
Komaropren PBO - koncentrat do rozcieńczania wodą. Substancja czynna: etofenproks 100g/l, PBO 200g/l
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
Waga 1 kg.
395.00
szt. Do przechowalni
Multi Fogger 150 ml na komary
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
54.00
szt. Do przechowalni

Cimex-Out Twin - podwójna skuteczność

W poszukiwaniu skutecznego środka owadobójczego warto sprawdzić sposób działania produktu Cimex-Out Twin. Wykazuje on dużą skuteczność w zwalczaniu owadów latających i biegających. Łatwy w stosowaniu koncentrat stężonej zawiesiny można bez problemu połączyć z wodą, aby uzyskać roztwór gotowy do użycia. Preparat na meszki zwalcza także inne owady, takie jak: rybiki cukrowe, mrówki faraona, prusaki, karaluchy, pluskwy, komary czy muchy. Znajduje on szerokie zastosowanie w różnych miejscach użyteczności publicznej, w tym w obiektach mieszkalnych, komercyjnych, fabrykach, magazynach, pomieszczeniach rolniczych i gospodarskich, przedszkolach i szpitalach - przy zastosowaniu odpowiednich środków ostrożności. Czas efektywnego działania wynosi kilka tygodni.

CY10 - zwalczanie owadów biegających i latających

Wśród preparatów na meszki o wszechstronnym działaniu warto wymienić dostępny w naszym sklepie internetowym produkt CY10. Nadaje się on do stosowania w celu eliminacji os, komarów, much, meszek, mrówek, pluskiew, wołków zbożowych, pająków, ciem czy pcheł. CY10 znakomicie sprawdza się jako środek wykorzystywany w prywatnych domach i mieszkaniach, ale też w magazynach, fabrykach, zakładach przemysłowych, rolno-spożywczych, pomieszczeniach gospodarskich, środkach komunikacji miejskiej. Poza tym może być wykorzystywany w szpitalach, restauracjach, w szkołach, kinach czy na kempingach. Czas jego działania zależy od temperatury i wilgotności powietrza. Generalnie jego skuteczność określa się na poziomie 21 dni.

Koncentrat Duracid EC na komary - wsparcie hodowców zwierząt

Duracid EC to skoncentrowany płyn przeznaczony do zwalczania komarów, much i innych owadów latających, a także insektów biegających, takich jak chrząszcze czy mrówki. Nadaje się do stosowania tak wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Błyskawiczne działanie (po 10 minutach) gwarantuje szybkie rozprawienie się z nieproszonymi gośćmi. Działanie preparatu wewnątrz pomieszczeń utrzymuje się przez około 7 dni. Brak zapachu to kolejny jego atut. Na uwagę zasługuje także wszechstronność jego działania. Sprawdza się znakomicie w stajniach, oborach, kurnikach, kompostownikach, ale także w hotelach, restauracjach, szpitalach, szkołach czy miejscach przechowywania żywności. Jest odpowiedni do pozbycia się insektów z ogródków działkowych, terenów rekreacyjnych czy obszarów popowodziowych.

Duracid Spray - preparat na meszki i komary w wygodnym aerozolu

Duracid Spray to wygodny w użyciu preparat w formie gotowego aerozolu, za pomocą którego można szybko pozbyć się różnego typu owadów biegających i latających. Producent wykazał jego skuteczne działanie, jeśli chodzi o osy, szerszenie, komary, meszki, karaczany, mrówki i wiele innych. Uniwersalne przeznaczenie sprawia, że preparat na meszki z powodzeniem może być stosowanych w szkołach, szpitalach, hotelach, magazynach czy domach. Jest odpowiedni także do oczyszczania posłań zwierząt z niechcianych insektów. Jeśli potrzebujesz skutecznych i szybko działających preparatów na meszki, koniecznie sprawdź naszą ofertę!