• Preparaty na kuny i łasice

Anti-Bissan granulat odstraszający zwierzynę 1 litr
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1 kg.
146.00
szt. Do przechowalni
Skuteczny generator ultradźwięków odstraszający wiele różnych gatunków zwierząt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1 kg.
119.00
szt. Do przechowalni
Anti-Bissan granulat odstraszający zwierzynę 750g
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1 kg.
169.00
szt. Do przechowalni
Pułapka żywołowna/ Chwytacz na kuny
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.2 kg.
250.00
szt. Do przechowalni

Anti-Bissan płyn odstraszający zwierzynę - skuteczny preparat na kuny i łasice

Jeśli w Twoim ogrodzie trudy pracy są ciągle niszczone przez krety, kuny czy nornice, możesz temu skutecznie przeciwdziałać. Jednym z polecanych preparatów jest Anti-Bissan, który odstrasza zwierzynę, nie czyniąc jej krzywdy. Bazuje na substancjach czynnych zapachowo i biologicznie. Oddziałują one na układ nerwowy zwierząt, zniechęcając do przebywania w otoczeniu człowieka. Jego składniki aktywne mają działanie odstraszające, wpływając na ślimaki, krety, kuny, dziki, wrony, nornice, lisy czy ptaki drapieżne. Środek może tworzyć barierę przeciwdziałającą ekspansji mrówek czy ślimaków. Działając na układ nerwowy, przyczynia się do zmiany kierunku ich poruszania się. Zwierzęta tracą chęć zagłębiania się do ogrodów. Jest to idealny wybór na pole uprawne, obiekty sportowe, ogrody czy cmentarze.

Dźwiękowy odstraszacz zwierząt Kemo M175 - natychmiastowe działanie

Wśród produktów służących do zniechęcenia dzikich zwierząt do przecinania dróg z człowiekiem znajduje się urządzenie, jakim jest dźwiękowy odstraszacz zwierząt Kemo M175. Sprzęt generuje fale ultradźwiękowe, dzięki którym można pozbyć się osobników takich jak: kuny, lisy, zające, wydry, sarny, gryzonie, ptaki, ale też psy czy koty. Dźwięki generowane przez urządzenie są zupełnie niesłyszalne dla ludzi, lecz przez zwierzęta odbierane jako wyjątkowo nieprzyjemny i pulsujący hałas. Urządzenie daje pierwsze efekty w bardzo krótkim czasie, co również przemawia na jego korzyść. W razie potrzeby użytkownik może poszerzyć liczbę głośników o dodatkowe elementy i rozbudowywać zestaw. Sprzęt ma wbudowaną opcję regulacji częstotliwości ultradźwięków, działając w zakresach od 7 do 38 kHz. Możliwość zmiany tego parametru umożliwia dopasowanie działania do konkretnych potrzeb. W przypadku ptaków wystarczy ustawić urządzenie w przedziale 10-12 kHz. Natomiast gdy chce się przegonić gryzonie czy drapieżniki, warto wybrać zakres 20-30 kHz. Jeśli chodzi o insekty, to opuszczają one miejsce bytowania, gdy sprzęt działa w częstotliwości 27-38 kHz.

Granulat odstraszający na zwierzęta Anti-Bissan - pułapka na kuny i łasice w sypkiej formie

Pułapki na kuny i łasice mogą przybrać też formę granulatu. Wydajny środek zawiera substancje czynne pod kątem zapachowym i biologicznym. W podświadomości zwierzęcia zapach kojarzy się z naturalnym wrogiem. Stymuluje on chęć ucieczki z danego miejsca. Anti-Bissan jest skutecznym środkiem na krety, ślimaki, wrony, ptaki drapieżne, lisy, nornice czy zwierzynę płową. Idealnie nadaje się do stosowania w prywatnych ogrodach, ale też na komercyjnych obiektach sportowych, na polach uprawnych czy na cmentarzach. Tego rodzaju pułapki na kuny i łasice wykazują się długim czasem działania, wydajnością i skutecznością. Jednakże należy mieć na uwadze, że obfity deszcz może spłukać substancje, skracając czas jej działania. Wówczas należy powtórzyć zabieg. Generalnie przyjmuje się, że preparat działa nawet do dwunastu tygodni.