• Focus pianka spray na osy i szerszenie 300ml

Symbol: K000232

Focus pianka na osy i szerszenie 300ml

23.90
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS 15
Kurier GLS (Pobranie) 16
Paczkomaty InPost 17
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 801 801 570

Zostaw telefon

Focus piana na osy i szerszenie zwalcza gniazda os i szerszeni.

Focus piana to środek w formie pianki w aerozolu stosowany w celu likwidacji gniazd os i szerszeni, znajdujących się w pomieszczeniach zamkniętych oraz na zewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych. Focus piana na osy i szerszenie AE tworzy aktywną barierę, która nie pozwala wydostać się owadom z gniazda, a jednocześnie posiada właściwości bójcze w wyniku kontaktu owadów z preparatem.

  • Daje natychmiastowy efekt,
  • W wygodnej formie piany pod ciśnieniem,
  • Do użycia wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Substancje czynne:

SPOSÓB STOSOWANIA:

Wstrząsnąć przed użyciem. Skierować dozownik w stronę gniazda. Czas aplikacji jest zależny od wielkości gniazda. Należy pokryć pianką całe gniazdo lub wypełnić jego wnętrze (szczególnie w przypadku gniazd ziemnych). W przypadku likwidacji gniazda znajdującego się w zamkniętym pomieszczeniu, przed zabiegiem wynieść lub zabezpieczyć przedmioty użytkowe oraz produkty spożywcze, które znajdują się w pobliżu likwidowanego gniazda, gdyż istnieje możliwość ich zanieczyszczenia. W czasie zabiegu na zewnątrz należy ustawić się plecami do wiatru. W przypadku, gdy w ciągu 1 godziny od zabiegu nastąpi silny opad deszczu, sugeruje się powtórzenie oprysku. Produktu nie należy stosować bezpośrednio na owady. Spryskiwać gniazdo z odległości przynajmniej 1 metra. Podczas aplikacji pianka zwiększa swoją objętość. Zaleca się wykonanie oprysku wcześnie rano lub późnym popołudniem, najlepiej wieczorem, kiedy owady znajdują się w gnieździe i wykazują niską aktywność. Do usunięcia gniazda można przystąpić po 24 godzinach od zastosowania produktu. W czasie wykonywania zabiegu nie jeść, nie pić, nie palić. Zaleca się stosowanie środków ochrony osobistej: ubranie robocze, rękawice ochronne z materiałów odpornych na działanie rozpuszczalników, okulary ochronne. Po skończonym zabiegu umyć ręce i twarz wodą z mydłem.

Preparat przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Produkt biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.

 

Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę zamieszczoną na opakowaniu

Preparat na osy i szerszenie Focus - wskazówki dotyczące stosowania:

Preparat należy przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w suchych i przewiewnych pomieszczeniach, a także z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.

Postępowanie z odpadami:

  • Nie usuwać do kanalizacji. Nie dopuszczać do zanieczyszczenia wód powierzchniowych, gruntowych i gleby. Nie składować na wysypiskach komunalnych. Odpadowy produkt i opróżnione opakowanie po preparacie traktować jako odpad niebezpieczny. Zabrania się unieszkodliwiania odpadów we własnym zakresie, likwidację przeprowadzać zgodnie z obowiązującymi przepisami, przekazać do utylizacji specjalistycznej firmie. Zawartość/pojemnik usuwać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych lub postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi.  Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Zebrać wyciek. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 500C/1220F.

Pierwsza pomoc:

  • Narażenie drogą oddechową: Unikać wdychania rozpylonej cieczy. Poszkodowanego wyprowadzić na świeże powietrze, chronić przed utratą ciepła. Jeśli oddychanie jest utrudnione zastosować wspomaganie oddychania i natychmiast wezwać lekarza.
  • Skażenie oka: Przemywać oczy dużą ilością wody co najmniej 15 minut przy odwiniętych powiekach. Jeżeli ból i zaczerwienienie oczu będzie się utrzymywać, natychmiast zapewnić konsultację lekarza okulisty.
  • Skażenie skóry: Zdjąć zanieczyszczoną odzież, przemywać skórę dużą ilością wody z mydłem. Posmarować kremem. Odzież przed ponownym użyciem wyprać. Natychmiast skonsultować się z lekarzem w przypadku wystąpienia niepokojących objawów.
  • W przypadku spożycia: W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów bez konsultacji medycznej, zapewnić spokój. Wezwać natychmiast pomoc medyczną. Może powodować uszkodzenie płuc w przypadku połknięcia. Działa drażniąco na oczy. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry, zawroty głowy, mdłości. Inne objawy i skutki nie są znane.

Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
W celu uzyskania informacji proszę o kontakt: zamowienia@hurtowniapest.pl

Preparat przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Produkt biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.

Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę zamieszczoną na opakowaniu

Substancje czynne:

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.